PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy NATESSANCE

 • NATESSANCE BABY delikatny żel do mycia włosów i ciała dla niemowląt i dzieci

  39,99 zł

  Żel Natessance o bardzo delikatnej bazie myjącej jest idealny do mycia wrażliwej skóry i włosów niemowląt i dzieci. Wzbogacony kojącym rumiankiem, w czasie mycia nie szczypie w oczy. Łatwo się spłukuje i dba o zachowanie równowagi hydrolipidowej skóry maluszka, pozostawiając delikatny przyjemny zapach. 

  Testowany dermatologicznie. Bez parabenów, siarczanów (sulfate), pegów, alkoholu.

     

 • NATESSANCE Biokrem ochronny nawilżający do twarzy dla niemowląt i dzieci

  32,99 zł

  Biokrem ochronny do twarzy i ciała to najbardziej kompletny biokosmetyk Natessance, pozbawiony substancji chemicznych. Intensywnie, ale w łagodny sposób odżywia delikatną skórę dziecka. Zawiera olejek ze słodkich migdałów i sezamu, które są tłuszczami najczęściej stosowanymi w odnowie bariery ochronnej skóry. Naturalny ekstrakt z oliwy dostarcza natomiast intensywnych właściwości nawilżających. Do stosowania od pierwszego dnia życia.

 • NATESSANCE KIDS szampon do mycia włosów dla dzieci od lat trzech JABŁKO

  39,00 zł

  Z tym szamponem mycie włosów staje się prawdziwą zabawą i wprawia w dobry nastrój. Idealny dla dzieci od lat 3. Delikatna baza myjąca bez siarczanów. Roślinna gliceryna o działaniu nawilżającym, proteiny zbożowe, ekstrakt z  jabłek, aloes , olej kokosowy.  Nie szczypie w oczy.

  Bez parabenów, siarczanów (sulfate) i silikonów. Testowany dermatologicznie.