PRODUKTY

PRODUKTY

Filtruj według

 • PHENOME REGENERATING hair mask - głęboko regenerująca maska do włosów

  PHENOME REGENERATING hair...

  155,00 zł

  Głęboko regenerująca maska do włosów.

  Bogata i gęsta konsystencja dla zniszczonych, suchych włosów. Dzięki masłu shea i olejowi buriti przywraca natychmiastową miękkość i odżywienie. Świetnie sprawdzi się również do włosów grubych i kręconych.

 • Olej z nasion czarnej porzeczki 100 ml FITOMED

  Olej z nasion czarnej...

  38,00 zł

  Działa przeciwstarzeniowo, wzmacnia naczynka, pomocny w leczeniu trądziku. Świetny jako dodatek do masek do włosów, wzmacnia również paznokcie. 

 • Masło SHEA nierafinowane ASOA

  Masło MANGO nierafinowane...

  58,00 zł

  Masło Mango NIERAFINOWANE zawiera wysokie stężenie kwasu stearynowego i oleinowego. Posiada konsystencję stałą, ale w zetknięciu ze skórą ulega stopieniu. Łatwo się rozprowadza na skórze, pozostawiając ją aksamitnie gładką Polecany do pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej, spalonej słońcem.

  Masło SHEA nierafinowane...

  30,00 zł

  Masło shea jest to olej pochodzący  z nasion drzewa Masłosz Parka. Posiada wiele cennych właściwości odżywczych które często stają się zbawienne dla suchej i zniszczonej skóry.

  Masło SHEA nierafinowane...

  45,00 zł

  Masło shea jest to olej pochodzący  z nasion drzewa Masłosz Parka. Posiada wiele cennych właściwości odżywczych które często stają się zbawienne dla suchej i zniszczonej skóry.

 • KOKOS i GLINKA maska do włosów niskoporowatych 200ml ANWEN

  KOKOS i GLINKA maska do...

  39,99 zł

  Twoje włosy są cienkie, oklapnięte u nasady i brak im objętości? To znak, że ta maska jest dla Ciebie! Intensywnie pielęgnuje, jednocześnie nie obciążając włosów. Dzięki zawartości glinki i odpowiednio dobranych do porowatości aminokwasów sprawia, że włosy zyskują objętość. 

 • Kiełki pszenicy i kakao Maska do włosów wysokoporowatych 200ml ANWEN

  Kiełki pszenicy i kakao...

  39,99 zł

  Intensywnie pielęgnuje i sprawia, że włosy stają się bardziej elastyczne, gładkie i błyszczące dzięki optymalnie dobranym do włosów o wysokiej porowatości olejom: z kiełków pszenicy i kakao.

 • Winogrona i keratyna maska do włosów średnioporowatych 200ml ANWEN

  Winogrona i keratyna maska...

  39,99 zł

  Intensywnie pielęgnuje i regeneruje włosy dzięki zawartości hydrolizowanej keratyny i jedwabiu. Aloes i gliceryna zapewniają włosom dodatkowe nawilżenie, a krzemionka je wzmacnia.

 • Hydromanil 30ml AJEDEN