PRODUKTY

PRODUKTY

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

 • HAGI Korzenna pomarańcza - Świeca aromatyczna

  54,00 zł

  Chcesz poczuć nastrój świątecznych i radosnych dni oraz smak pierniczków i korzennych mikstur do picia? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki. Starannie dobrane olejki eteryczne niwelują złe samopoczucie, przywracają spokój przed zaśnięciem.

 • HAGI Słodka wanilia - świeca aromatyczna

  54,00 zł

  Chcesz przywołać słodycz i beztroski czas dzieciństwa? 

  Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z lawendy i cytryny. Starannie dobrane olejki eteryczne wyciszają, uspokajają, przywracają jasność umysłu i przywracają radość.

 • HAGI Upalne lato - świeca aromatyczna

  54,00 zł

  Pragniesz przywołać wspomnienia lata, kwitnących kwiatów, nastrojowych wieczorów? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z geranium, ylang-ylang oraz limety. Starannie dobrane olejki eteryczne wyciszają emocje, ułatwiają relacje i poprawiają aktywność.

 • HAGI Zimowy las- świeca aromatyczna

  54,00 zł

  Chcesz poczuć nastrój samotnego spaceru w iglastym, żywicznym lesie i rześkie, zimowe powietrze? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z olejku jodłowego, sosnowego, rozmarynowego i grejpfrutowego. Starannie dobrane olejki eteryczne odświeżają umysł, pobudzają do działania, uwalniają siły witalne. Przywracają świadome widzenie rzeczywistości.

 • HAGI Tajemnicza lawenda - aromatyczna świeca

  54,00 zł

  Chcesz poczuć zapach zapach tajemniczych starych ogrodów z bujnie kwitnącą lawendą? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z lawendy i bergamotki. Starannie dobrane olejki eteryczne wyciszają rozedrgane nerwy, wprowadzają stan łagodności i ciekawości świata.

 • HAGI Wakacje na Bali - aromatyczna świeca

  54,00 zł

  Chcesz poczuć nastrojowy wieczór na egzotycznej wyspie? Uwolnij zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru.

  Starannie dobrane olejki eteryczne relaksują, niwelują stresy i napięcia, pomagają odzyskać spokój i radość życia.

 • Świeca zapachowa Werbena YOPE

  69,99 zł

  Świeca Werbena to świeżość soczystych cytrusów przełamana subtelną elegacją bergamotki.

 • Świeca zapachowa WANILIA YOPE

  69,99 zł

  Świeca Wanilia pachnie słodko i wytrawnie jednocześnie. Niezwykle ciepła i kojąca kompozycja. 

 • Świeca zapachowa FIGA YOPE

  69,99 zł

  Świeca Figa to ekskluzywna mieszanka apetycznie słodkich nut, śródziemnomorskiego owocu i wytrawnych, świeżych, zielonych akordów porzeczki.

 • Roślinna świeca sojowa Orientalny Ogród MOKOSH

  69,00 zł

  Orientalny ogród to głęboki, żywiczny zapach paczuli połączony ze słodyczą ylang ylang i świeżością krzewów cytrusowych przenosi w egzotyczne miejsce, przywodzące na myśl ciepłe promienie słońca i beztroski czas. 

 • Roślinna świeca sojowa Sielska Łąka MOKOSH

  69,00 zł

  Zawarte w świecy ekstrakty z lawendy i bergamoty łagodzą napięcia i wyciszają gonitwę myśli. Zapach świecy Sielska łąka pomaga ochłonąć po ciężkim dniu w pracy lub stresowej sytuacji,  stwarza doskonały klimat do relaksacji, podczas odpoczynku z książką lub aromatycznej kąpieli.