PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy ALTHO

Francuska marka, dla której kluczową wartością jest jakość produktów. Etyka zawodowa marki, oparta jest na szacunku dla Natury i Człowieka. Jest to droga, która naturalnie prowadzi do certyfikowanych produktów ekologicznych. 

Specjalista w aromaterapii i fitoterapii. wą wartością jest jakość produktów. Etyka zawodowa marki, oparta jest na szacunku dla Natury i Człowieka. Jest to droga, która naturalnie prowadzi do certyfikowanych produktów ekologicznych.

Francuska marka, dla której kluczową wartością jest jakość produktów. Etyka zawodowa marki, oparta jest na szacunku dla Natury i Człowieka. Jest to droga, która naturalnie prowadzi do certyfikowanych produktów ekologicznych.

Laboratorium Altho znajduje się w południowo zachodniej Francji, w mieście Monfort, ostanio wybranym jako terytorium ekologiczne. Wśród drzew, krzewów i traw w samym sercu natury. To właśnie tam laboratorium rozwija się i produkuje olejki eteryczne, oleje roślinne, masła do ciała, sole oraz olejki do masażu.

Olejki eteryczne i oleje produkowane są z największą starannością, w 100% czyste i naturalne, certyfikowane jako organiczne.

Obietnice marki:

*Gwarancja nienagannej jakości z serca rośliny

*Zrównoważony rozwój z naszymi partnerami ze świata

*Ciągły monitoring naszych źródeł

*Konkretne zaangażowanie i wkład w rozwój sektora organicznego

*Zaawansowane narzędzia do monitoringu, śledzenia i gwarantowania najwyższej jakości

*Dokładna praca nad odpowiednim wyborem naszych aktywnych, bogatych i zbalansowanych formuł

*Gama 100% naturalnych produktów

 Produkty Laboratoire Altho używane są w wielu SPA i gabinetach kosmetycznych oraz są również stosowane przez terapeutów.

  • ALTHO Organiczny olejek eteryczny CYTRYNA

    36,90 zł

    W połączeniu z innymi olejkami eterycznymi oraz olejem bazowym świetnie się sprawdzi jako część programu odchudzającego – w masażu antycellulitowym. Ciało doceni jego właściwości oczyszczające i antycellulitowe. Masaż z użyciem olejku działa pobudzająco na krążenie przez co pomaga na uczucie „ciężkich nóg”.

  • ALTHO Organiczny olejek eteryczny Rozmaryn

    29,90 zł

    Olejek eteryczny z rozmarynu lekarskiego jest pomocny przy infekcjach dróg oddechowych, przeziębieniach, infekcjach ucha czy kaszlu. Ma także właściwości przeciwgrzybicze oraz antybiotykopodobne. Działa także stymulująco, zarówno na umysł jak i ciało.