PRODUKTY

PRODUKTY

Filtruj według

  Ziołowy żel do higieny...

  28,00 zł

  Delikatny żel do higieny intymnej w wersji XXL.

  Ziołowy żel do higieny...

  12,50 zł

  Delikatny żel do higieny intymnej z wyciągiem z mydlnicy lekarskiej.

  Płyn do higieny intymnej z...

  19,00 zł

  Najdelikatniejszy i bezpieczny płyn do higieny intymnej. Firma Pierpaoli, linia Anthillis to długie i najlepsze doświadczenie, któremu można zaufać. Anthillis jest idealny nawet dla najbardziej wymagającej skóry. 

 • Kubeczek menstruacyjny transparentny, rozmiar S, Lady Cup

  Kubeczek menstruacyjny...

  99,00 zł

  Mając na uwadze wyjątkowe potrzeby kobiet, Lady Cup stworzyło kubeczek menstruacyjny dostosowany do nich. Producenci wzięli pod uwagę całe spektrum kobiecych wymagań - tak powstał świetny kubeczek menstruacyjny Lady Cup.

 • Anionowe wkładki higieniczne, ekologiczne - GENTLE DAY, 30 szt.

  Anionowe wkładki...

  15,90 zł

  Wkładki do codziennego stosowania z paskiem anionowym ECO FAR-IR ANION.

 • MAŚĆ DO PIELĘGNACJI INTYMNEJ NR 92 Z BIO-SERWATKĄ I BIO-ŻURAWINĄ 30ml BIOTURM

  MAŚĆ DO PIELĘGNACJI...

  35,00 zł

  Maść do higieny intymnej BIOTURM®, dzięki wysokiemu stężeniu aktywnego kompleksu bio-serwatki, przywraca odpowiedni poziom miejscowego pH i wspiera naturalne funkcje ochronne naturalnej flory miejsc intymnych. 

  Podpaski na noc ze...

  19,99 zł

  odpaski higieniczne Ginger Organic na noc to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników

 • Podpaski higieniczne na dzień, certyfikowane, 100% organic, bawełna organiczna, bez chloru, 10szt.

  Podpaski higieniczne na...

  19,99 zł

  Podpaski higieniczne Ginger Organic na dzień to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

 • Wkładki higieniczne certyfikowane, 100% organic, bawełna organiczna, bez chloru, 24 szt.
 • Tampony bez aplikatora Super 15 szt. certyfikowane, 100% organic, Ginger Organic

  Tampony bez aplikatora...

  19,99 zł

  Tampony z aplikatorem Ginger Organic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

 • Delikatny żel do mycia ciała i higieny intymnej w ciąży i po porodzie 150ml MOMME

  Delikatny żel do mycia...

  29,00 zł

  W 100% naturalny żel do mycia ciała i higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie, stworzony na bazie kompozycji najdelikatniejszych substancji myjących. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego ekstraktu z białej piwonii, doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę, jednocześnie łagodząc podrażnienia i uczucie swędzenia skóry, często występujące w okresie ciąży.