PRODUKTY

PRODUKTY

Filtruj według

 • Ziołowy żel do higieny...

  28,00 zł

  Delikatny żel do higieny intymnej w wersji XXL.

 • Ziołowy żel do higieny...

  12,50 zł

  Delikatny żel do higieny intymnej z wyciągiem z mydlnicy lekarskiej.

 • Płyn do higieny intymnej z...

  19,00 zł

  Najdelikatniejszy i bezpieczny płyn do higieny intymnej. Firma Pierpaoli, linia Anthillis to długie i najlepsze doświadczenie, któremu można zaufać. Anthillis jest idealny nawet dla najbardziej wymagającej skóry. 

 • Kubeczek menstruacyjny...

  99,00 zł

  Mając na uwadze wyjątkowe potrzeby kobiet, Lady Cup stworzyło kubeczek menstruacyjny dostosowany do nich. Producenci wzięli pod uwagę całe spektrum kobiecych wymagań - tak powstał świetny kubeczek menstruacyjny Lady Cup.

 • Anionowe wkładki...

  15,90 zł

  Wkładki do codziennego stosowania z paskiem anionowym ECO FAR-IR ANION.

 • MAŚĆ DO PIELĘGNACJI...

  35,00 zł

  Maść do higieny intymnej BIOTURM®, dzięki wysokiemu stężeniu aktywnego kompleksu bio-serwatki, przywraca odpowiedni poziom miejscowego pH i wspiera naturalne funkcje ochronne naturalnej flory miejsc intymnych. 

 • Podpaski na noc ze...

  19,99 zł

  odpaski higieniczne Ginger Organic na noc to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników

 • Podpaski higieniczne na...

  19,99 zł

  Podpaski higieniczne Ginger Organic na dzień to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

 • Tampony bez aplikatora...

  19,99 zł

  Tampony z aplikatorem Ginger Organic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

 • Delikatny żel do mycia...

  29,00 zł

  W 100% naturalny żel do mycia ciała i higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie, stworzony na bazie kompozycji najdelikatniejszych substancji myjących. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego ekstraktu z białej piwonii, doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę, jednocześnie łagodząc podrażnienia i uczucie swędzenia skóry, często występujące w okresie ciąży.