PRODUKTY

PRODUKTY

Filtruj według

 • Delikatne Eco Bio Mydełko w płynie dla dzieci i niemowląt, 300 ml, Baby Anthyllis, Pierpaoli

  Delikatne Eco Bio Mydełko w...

  21,99 zł

  Baby Anthyllis do mycia buzi, rączek i całego ciała. Mydełko przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci. Delikatnie oczyszcza, zapewniając skórze maksymalną ochronę przed podrażnieniami i wysuszaniem. Ma bardzo przyjemny, subtelny zapach.

 • Proszek neutralizujący do ubranek dziecięcych i pieluszek Baby Anthyllis 500gr

  Proszek neutralizujący do...

  24,00 zł

  Proszek do prania pieluszek wielorazowych, bielizny, ubranek dziecięcych jest dodatkiem do proszku do prania, który czyści i dezynfekuje  poprzez uwalnianie aktywnego tlenu.

 • Płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych, także tkanin delikatnych, testowany dermatologicznie, 1000 ml, Baby Anthyllis

  Płyn do prania ubranek...

  34,79 zł

  Skuteczny płyn do prania ubranek dziecięcych Baby Anthyllis sprawdza się zarówno w kontakcie z tkaninami delikatnymi, jak i delikatną skórą. Był testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej, dzięki czemu potwierdzono, że jest bezpieczny - nawet dla skóry atopowej!

 • Płyn do czyszczenia powierzchni mających kontakt z dzieckiem z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego 500 ml Baby Anthyllis

  Płyn do czyszczenia...

  23,70 zł

  Wspaniały płyn do mycia o naturalnym certyfikowanym składzie. Ważny elementem jest fakt, że efekt czyszczenia został uzyskany naturalnie - dzięki obecności Organic Tea Tree Oil(Melaleuca Aternifolia, Drzewo herbaciane ) dzięki temu jego działanie jest skuteczne.