PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy PLANTEA

 • Galaretka do twarzy i ciała...

  69,00 zł

  Drogocenne oleje przekształcone dzięki technologii OIL-GEL w postać smakowitego, pachnącego musu, który koniecznie musisz wypróbować! Stosuj jako serum do twarzy i ciała, doskonałą bazę do łączenia z innymi surowcami kosmetycznymi oraz jako relaksujące olejki do masażu. 

 • Kremowy żel do mycia twarzy...

  69,00 zł

  Technologia Oil-gel to alternatywa dla zabiegów OCM, czyli Oil Cleansing Method. W naszej sekretnej recepturze zastosowaliśmy wyjątkowe składniki oraz drogocenne oleje, które dokładnie oczyszczają bez nieprzyjemnego ściągnięcia, pozostawiając skórę czystą i miękką w dotyku.

  Świetny do usuwania makijażu i codziennego oczyszczania twarzy z zanieczyszczeń. 

 • Masełko śliwkowe do ust...

  27,00 zł

  Masełko jest w 100% naturalnym zamiennikiem dla syntetycznych preparatów do ust. Doskonale  radzi sobie ze spierzchniętymi ustami, nawilża, wygładza, a przede wszystkim odżywia usta.

 • Peeling orzechowy PLANTEA

  94,00 zł

  Technologia Oil-gel to alternatywa dla tłustych peelingów, które pozostawiają ciężką, olejową warstwę na skórze. W tej sekretnej recepturze zastosowaliśmy wyjątkowe składniki oraz drogocenne oleje, które dokładnie oczyszczają bez nieprzyjemnego ściągnięcia, pozostawiając skórę czystą i miękką w dotyku. Do twarzy i ciała.

 • Serum nawilżające Hydration...

  98,00 zł

  To lekkie serum składa się aż z 8. różnych ekstraktów owocowych: kiwi, papaja, truskawka, ogórek, brzoskwinia, malina i jabłko,  a także ekstraktów pozyskiwanych z liści zielonej herbaty, szałwii oraz jagód pieprzu tasmańskiego.