PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy BIOTURM

 • Dezodorant roll-on ze srebrem do skóry wrażliwej MILD Nr 38 50ml BIOTURM

  Dezodorant roll-on ze...

  31,00 zł

  Łagodny dezodorant roll-on z mikrosrebrem, które przeciwdziała namnażaniu się i rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Delikatny zapach daje poczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Odpowiedni w szczególności do skóry wrażliwej i podrażnionej.

  Dezodorant roll-on ze...

  34,00 zł

  agodny dezodorant roll-on do skóry wrażliwej i podrażnionej z tendencją do silnego pocenia się. Mikrosrebro przeciwdziała gromadzeniu się i rozwojowi bakterii, natomiast aktywne działanie naturalnej substancji mineralnej, jaką jest ałun amonowy, zmniejsza ilość wydzielanego potu. 

  Dezodorant roll-on ze...

  34,00 zł

  Łagodny dezodorant roll-on do skóry wrażliwej i podrażnionej z tendencją do silnego pocenia się. Mikrosrebro przeciwdziała gromadzeniu się i rozwojowi odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach bakterii, natomiast aktywne działanie naturalnej substancji mineralnej zmniejsza ilość wydzielanego potu.

 • Dezodorant roll-on ze srebrem INTENSIV Nr 37

do skóry wrażliwej i podrażnionej z tendencją do silnego pocenia się.

  Krem do stóp przeciw...

  35,00 zł

  Zmiękczający krem do stóp przeciwdziałający zrogowaceniom. Wysoka zawartość mocznika (25%) oraz naturalny kwas salicylowy skutecznie redukują zgrubiałą warstwę rogową, przywracając skórze miękkość i delikatność. 

 • Krem przeciw zaczerwienieniom przy trądziku różowatym Nr 48 BIOTURM

  Krem na zaczerwienienia...

  61,00 zł

  Krem do codziennej pielęgnacji wspomagającej przy cerze z rozszerzonymi naczynkami, skłonnej do powstawania zaczerwienień i dotkniętej trądzikiem różowatym. Redukuje zaczerwienione obszary skóry i rozszerzone naczynka, łagodzi i intensywnie nawilża.

 • MAŚĆ DO PIELĘGNACJI INTYMNEJ NR 92 Z BIO-SERWATKĄ I BIO-ŻURAWINĄ 30ml BIOTURM

  MAŚĆ DO PIELĘGNACJI...

  35,00 zł

  Maść do higieny intymnej BIOTURM®, dzięki wysokiemu stężeniu aktywnego kompleksu bio-serwatki, przywraca odpowiedni poziom miejscowego pH i wspiera naturalne funkcje ochronne naturalnej flory miejsc intymnych. 

  Maść z cynkiem na wypryski,...

  43,00 zł

  Dzięki antybakteryjnym właściwościom cynku maść dezynfekuje, działa przeciwzapalnie i osusza sączące się, rozdrapane czy uszkodzone miejsca na skórze. Maść łagodzi obtarcia i uszkodzenia powłoki skórnej.

 • Maść z cytryńcem do skóry nadwrażliwej, swędzącej, z łuszczycą BIOTURM

  Maść z cytryńcem do skóry...

  49,00 zł

  Maść do skóry zestresowanej, nadwrażliwej, dotkniętej świądem.

  Skutecznie redukuje zaczerwienienia i stany zapalne skóry oraz wspomaga leczenie łuszczycy.

  MAŚĆ Z OWSEM NR 93 z...

  67,00 zł

  Koloidalna mączka owsiana w połączeniu z aktywnym kompleksem bio-serwatki tworzą maść, która skutecznie łagodzi podrażnioną skórę i może być stosowana przy atopowym zapaleniu skóry i towarzyszącemu jemu świądowi i wypryskom. Wspomagające regenerację skóry składniki aktywne, redukują swędzenie i poprawiają wygląd zaczerwienionej i podrażnionej skóry.