PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy BIOTURM

 • Dezodorant roll-on ze...

  31,00 zł

  Łagodny dezodorant roll-on z mikrosrebrem, które przeciwdziała namnażaniu się i rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Delikatny zapach daje poczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Odpowiedni w szczególności do skóry wrażliwej i podrażnionej.

 • Krem do stóp przeciw...

  35,00 zł

  Zmiękczający krem do stóp przeciwdziałający zrogowaceniom. Wysoka zawartość mocznika (25%) oraz naturalny kwas salicylowy skutecznie redukują zgrubiałą warstwę rogową, przywracając skórze miękkość i delikatność. 

 • Krem na zaczerwienienia...

  61,00 zł

  Krem do codziennej pielęgnacji wspomagającej przy cerze z rozszerzonymi naczynkami, skłonnej do powstawania zaczerwienień i dotkniętej trądzikiem różowatym. Redukuje zaczerwienione obszary skóry i rozszerzone naczynka, łagodzi i intensywnie nawilża.

 • MAŚĆ DO PIELĘGNACJI...

  35,00 zł

  Maść do higieny intymnej BIOTURM®, dzięki wysokiemu stężeniu aktywnego kompleksu bio-serwatki, przywraca odpowiedni poziom miejscowego pH i wspiera naturalne funkcje ochronne naturalnej flory miejsc intymnych. 

 • Maść z cytryńcem do skóry...

  49,00 zł

  Maść do skóry zestresowanej, nadwrażliwej, dotkniętej świądem.

  Skutecznie redukuje zaczerwienienia i stany zapalne skóry oraz wspomaga leczenie łuszczycy.

 • MAŚĆ Z OWSEM NR 93 z...

  67,00 zł

  Koloidalna mączka owsiana w połączeniu z aktywnym kompleksem bio-serwatki tworzą maść, która skutecznie łagodzi podrażnioną skórę i może być stosowana przy atopowym zapaleniu skóry i towarzyszącemu jemu świądowi i wypryskom. Wspomagające regenerację skóry składniki aktywne, redukują swędzenie i poprawiają wygląd zaczerwienionej i podrażnionej skóry.