PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy GINGER Organic

 • Podpaski higieniczne na dzień, certyfikowane, 100% organic, bawełna organiczna, bez chloru, 10szt.

  Podpaski higieniczne na...

  19,99 zł

  Podpaski higieniczne Ginger Organic na dzień to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

  Podpaski na noc ze...

  19,99 zł

  odpaski higieniczne Ginger Organic na noc to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników

 • Tampony bez aplikatora Super 15 szt. certyfikowane, 100% organic, Ginger Organic

  Tampony bez aplikatora...

  19,99 zł

  Tampony z aplikatorem Ginger Organic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

 • Wkładki higieniczne certyfikowane, 100% organic, bawełna organiczna, bez chloru, 24 szt.