PRODUKTY

PRODUKTY

Lista produktów dostawcy EASY LIVIN'

 • GOLD DERMA ROLLER miedziany...

  89,00 zł

  Wzbogać swoje poranne i wieczorne rytuały piękności za pomocą naszego nowego Gold Derma Roller! Jego unikalna

  karbowana powierzchnia poprzez swoją strukturę idealnie stymuluje produkcję kolagenu oraz w przyjemny sposób

  niweluje napięcie mięśniowe twarzy. Zrelaksowana i wymasowana twarz lepiej przyjmuje kosmetyki, które głębiej się

  wchłaniają. Twoja skóra odzyska swój zewnętrzny blask i stanie się widocznie gładsza oraz elastyczna.

 • Grzebień jadeitowy do...

  59,00 zł

  Zadbaj zarówno o swój umysł, jak i ciało dzięki naszemu grzebykowi z naturalnego jadeitu. Zapewniamy, że jego holistyczne działanie- relaksujące (o tak!) oraz stymulujące, podziała zarówno na Twoje samopoczucie, redukcję stresu, relaks, a także na szybszy wzrost włosów poprzez masaż skóry głowy. Zasłużyłaś na chwilę relaksu. 

 • Mini roller do masażu...

  69,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy w wersji mini, wykonany z jadeitu nazywanego w Azji "kamienienien młodości”. Kochamy masaż twarzy tak bardzo, że nie wyobrażamy sobie nie zabrać wałeczka ze sobą! 

   

 • Mini roller do masażu...

  79,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy w wersji mini, wykonany z różowego kwarcu nazywanego w Azji "kamienieniem miłości”. Kochamy masaż twarzy tak bardzo, że nie wyobrażamy sobie nie zabrać wałeczka ze sobą! 

 • Modelujący kamień GUA SHA z...

  79,00 zł

  Luksusowy kamień masujący Gua Sha, wykonany ręcznie z wysokiej jakości różowego kwarcu, zwanego kamieniem miłości. Nasz kamień Gua Sha został specjalnie zaprojektowany, by uwydatnić Twoje naturalne piękno poprzez stymulację krążenia podczas relaksującego naciskania, podnoszenia i rzeźbienia twarzy. 

 • Roller do masażu i liftingu...

  159,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z ametystu zwanego kamieniem harmonii i relaksu, to popularny w Azji naturalny sposób na zachowanie młodości i dobrego stanu skóry. 

 • Roller do masażu i liftingu...

  129,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z howlitu. Howlit uspokaja i uczy cierpliwości, jest doskonałym kamieniem do medytacji i na spokojny sen. Ucisza umysł i eliminuje napięcie. Kamień za pomocą chłodu zamyka pory, wspomaga drenaż limfy oraz krążenie krwi. 

 • Roller do masażu i liftingu...

  89,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z jadeitu nazywanego w Azji "kamienienien młodości”. Kamień jadeitowy za pomocą chłodu zamyka pory, wspomaga drenaż limfy oraz krążenie krwi.

 • Roller do masażu i liftingu...

  129,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z jaspisu dalmatyńskiego, kamień ten wpływa uspokajająco na układ nerwowy. Doskonale rozładowuje stres i dlatego jest doskonałym antidotum na wszelkiego rodzaju chandry i depresje.

 • Roller do masażu i liftingu...

  139,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z przezroczystego kryształu górskiego, zwanego kamieniem silnie oczyszczającym ciało, umysł i pomieszczenia.

 • Roller do masażu i liftingu...

  129,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z przepięknego holograficznego opalu. Jest to kamień rozwijający wyobraźnię i kreatywność a także pomagający uwolnić się od zahamowań i poprawiający pamięć. Przynosi dobre, szczęśliwe sny i ułatwia proces zmiany

 • Roller do masażu i liftingu...

  129,00 zł

  Wałeczek do masażu i liftingu twarzy, wykonany z różowego kwarcu nazywanego w Azji "kamienieniem miłości”. Kamień za pomocą chłodu zamyka pory, wspomaga drenaż limfy oraz krążenie krwi.