Szczotka do masażu ciała na sucho Lost Alchemy
  • Szczotka do masażu ciała na sucho Lost Alchemy
  • Szczotka do masażu ciała na sucho Lost Alchemy
  • Szczotka do masażu ciała na sucho Lost Alchemy

Szczotka do masażu ciała na sucho Lost Alchemy

42,00 zł
Brutto

Szczotka do masażu ciała na sucho, w 100% naturalna, drewno bukowe i włókno agawy tampico. Pasek z naturalnej, surowej bawełny. 

Ilość

Wiem, żadne to odkrycie, ale rzecz jest fajna: prosta, solidna, naturalnie piękna.

Uwielbiam w niej to, że jest zrobiona w 100% z komponentów naturalnych, bez chemii, po prostu naturalne, surowe  piękno. No i jest nasza‼️ Oto pierwszy produkt z naszej stajni; szczotka do masażu ciała na sucho ♥️

Przetestowana, przemyślana, pierwszy produkt na którym dumnie widnieje nasze logo ;)

-drewno bukowe z moich pięknych beskidzkich lasów

- egzotyczne włókno z agawy sprowadzone z Ameryki Południowej

- mocny pasek z organicznej, surowej bawełny - stemplowane logo – bez obaw, nie do zdarcia ????

- szczoteczka jest w 100% biodegradowalna, przy jej produkcji nie użyto żadnych konserwantów i dlatego właśnie zalecamy używanie jej na sucho

To porządna, mocna szczotka do masażu ciała.

Niby takie nic, a korzyści ze stosowania są niesamowite: - pobudzenie krążenia krwi i limfy: szybsze usuwanie toksyn, masaż antycellulitowy, likwidacja wrastających po depilacji włosków - odnowa i wygładzenie naskórka

– po masażu skóra jest gładka i przyjemnie zaróżowiona, gotowa na bardziej efektywną absorpcję składników z kosmetyków

- pobudzenie układu nerwowego

- wzrost odporności - ujednolicenie kolorytu skóry - redukcja napięcia mięśniowego ( korpoludki od razu zrozumieją o co cho ????)

- chwila dla siebie, idealna, żeby włączyć miłą dla ucha muzykę, zapalić aromatyczną świecę i dać swojemu ciału trochę uwagi i troski.

UWAGA : 

to nie jest szczotka do czesania ciała, to najprawdziwsza szczotka do uzdrawiającego, porządnego masażu na sucho całego ciała.

Sposób użycia: 

Masaż wykonujemy na sucho. Podstawowa zasada, to kierowanie wszystkic ruców w stronę serca, a zatem zgodnie z przepływem limfy. Szczotkujemy: 

ręce - od dłoni w góre , w kierunku ramion 

ciało - od stop w górę, w kierunku tułowia, dalej szyi. Nogi szczotkujemy długimi, pociągłymi, pionowymi ruchami. W okolicach pokrytych cellulitem, masujemy kolistymi ruchami. Brzuch i stawy - ruchy okrągłe. 

Siła nacisku powinna być dostosowana do grubości skóry: mocniej masujemy na kolanach czy podeszwach stóp, słabiej w okolicach gdzie skóra jest cienka i delikatna. Prawdziwe efekty widoczne przy regularnyc stosowaniu - wystarczy poświęcić codziennie kilka minut. 

Po wymasowaniu ciała bierzemy prysznic - trzeba koniecznie spłukać wszystkie uwolnione toksyny. Szczotkę myjemy z użycidelikatnychnyc srodków do mycia ciała i suszymy naturalnie. Nie suszymy nigdy na kaloryferze - drewno bukowe może wówczas spękać i szczotka nie będzie nadawać się do użytku. 

Zobacz także