ALTHO Organiczny olejek eteryczny Rozmaryn lekarski
  • ALTHO Organiczny olejek eteryczny Rozmaryn lekarski

ALTHO Organiczny olejek eteryczny Rozmaryn

29,90 zł
Brutto

Olejek eteryczny z rozmarynu lekarskiego jest pomocny przy infekcjach dróg oddechowych, przeziębieniach, infekcjach ucha czy kaszlu. Ma także właściwości przeciwgrzybicze oraz antybiotykopodobne. Działa także stymulująco, zarówno na umysł jak i ciało. 

Ilość

Olejek eteryczny z rozmarynu lekarskiego jest pomocny przy infekcjach dróg oddechowych, przeziębieniach, infekcjach ucha czy kaszlu. Ma także właściwości przeciwgrzybicze oraz antybiotykopodobne, więc może być stosowany pomocnie w przypadku zakażeń grzybiczych czy skórnych. Działa także stymulująco, zarówno na umysł jak i ciało. 

Idealny dla sportowców, ponieważ przynosi ulgę w bólu mięśni, jak również działa przeciw napięciu, bólom, skurczom,  zapaleniu mięśni, reumatyzmowi i bólom w dole kręgosłupa.  

Stosowanie

Na skórę: 2 krople olejku eterycznego z rozmarynu na 6 kropel oleju roślinnego sezamowego. Używać takiej mikstury do masażu miejscowego obolałych miejsc.

Skład

Rosmarinus officinalis *

*z rolnictwa ekologicznego

Kraj pochodzenia: MarokoŚrodki ostrożności:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie jest zalecany dla dzieci poniżej 7 lat i kobiet w ciąży lub karmiących. Nie stosować na skórę przed ekspozycją na słońce. Nie stosować na skórę w czystej postaci.

Ważne:

Informacje na temat olejków eterycznych za pośrednictwem tej strony są wydawane dla celów informacyjnych. Nie mogą w żaden sposób zastąpić porady udzielonej przez lekarza. Jeśli chcesz stosować olejki eteryczne do użytku terapeutycznego lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat olejków eterycznych, należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Olejki eteryczne, szczególnie po otwarciu, należy przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, nienasłonecznionym i chłodnym miejscu.

Opis

Pojemność
10ml

Zobacz także