CLOCHEE Serum silnie nawilżające
  • CLOCHEE Serum silnie nawilżające
  • CLOCHEE Serum silnie nawilżające

CLOCHEE Serum silnie nawilżające

139,00 zł
Brutto

Serum w ekspresowym tempie dogłębnie nawilża skórą, widocznie poprawia jej napięcie, a także wygładza i łagodzi podrażnienia. Przywraca skórze jej naturalny blask i piękno!  Serum nawilżające polecane jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i normalnej. Doskonale sprawdzi się również w pielęgnacji skóry tłustych i problematycznych. Zapewni odpowiedni poziom nawilżenia bez jednoczesnego obciążenia skóry.

        

Ilość

Serum w ekspresowym tempie dogłębnie nawilża skórą, widocznie poprawia jej napięcie, a także wygładza i łagodzi podrażnienia. Przywraca skórze jej naturalny blask i piękno! Swoje spektakularne działanie serum nawilżające zawdzięcza zawartości kwasu hialuronowego wielkocząsteczkowego i małocząsteczkowego. Kwas hialuronowy to związek chemiczny, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Znajduje się w każdym kawałku naszego ciała, ale to skóra skupia go najwięcej, aż 56%. Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, choć nie wnika w głębsze warstwy skóry, tworzy na powierzchni nieciągłą warstwę, silnie przyciągającą i wiążącą wodę. Dzięki temu doskonale nawilża naskórek, wygładza drobne zmarszczki oraz ułatwia przenikanie innych substancji przez warstwę rogową naskórka. Małocząsteczkowy kwas hialuronowy powoduje zwiększenie nawilżenia na poziomie wewnętrznych warstw skóry. Serum nawilżające polecane jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i normalnej. Doskonale sprawdzi się również w pielęgnacji skóry tłustych i problematycznych. Zapewni odpowiedni poziom nawilżenia bez jednoczesnego obciążenia skóry.

SERUM SILNIE NAWILŻAJĄCE

Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy i małocząsteczkowy, Line MOISTURISING

Wybrane substancje aktywne:

Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy: działa na powierzchni skóry silnie wiążąc w niej wodę. Dzięki temu bardzo mocno nawilża i wygładza zmarszczki. Zwiększa przenikanie substancji czynnych w głąb skóry.

Kwas hialuronowy małocząsteczkowy: obok kolagenu jest najważniejszym składnikiem skóry, dlatego nie powoduje alergii. Jego zdolność do wiązania i zatrzymywania wody utrzymuje nawilżenie w głębszych warstwach skóry. Nawilżona cera staje się jędrna i gładka. Wygląda zdrowiej i młodziej.

Działanie: Skoncentrowane serum, które wzmacnia działanie kremów. Podnosi poziom nawilżenia nawet najbardziej odwodnionej skórze. Poprawia napięcie skóry i wygładza. Pomaga złagodzić podrażnienia. 

Stosowanie: Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Stosować rano i/lub wieczorem. Aplikować pod swój ulubiony krem Clochee.

Dla kogo? Dla wszystkich typów skóry.

Ingredients: Aqua**, Glycerin**, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate*, Sodium Hyaluronate*, Hydrolyzed Corn Starch*, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract*, Potassium Sorbate**, Sodium Benzoate**

* Certified ingredients, ** Natural raw materials, *** Approved for natural cosmetics

Opis

Pojemność
30ml

Zobacz także