SO'BIO ETIC woda kwiatowa Chaber Bławatek
  • SO'BIO ETIC woda kwiatowa Chaber Bławatek
  • SO'BIO ETIC woda kwiatowa Chaber Bławatek

SO'BIO ETIC woda kwiatowa Chaber Bławatek

49,99 zł
Brutto

Woda kwiatowa z Chabra bławatka Bio jest uzyskiwana dzięki destylacji kwiatów parą wodną. Łagodzi skórę delikatną i podrażnioną, wzmacnia tkanki skóry suchej i pozbawionej żywotności. Bardzo dobrze tolerowana nawet przez osoby o skórze wrażliwej, znana z właściwości zmiękczających, łagodzących i udrażniających, woda kwiatowa z chabra bławatka przynosi ulgę i pobudza zmęczone oczy.

    

Ilość

Woda kwiatowa z Chabra bławatka Bio jest uzyskiwana dzięki destylacji kwiatów parą wodną. Łagodzi skórę delikatną i podrażnioną, wzmacnia tkanki skóry suchej i pozbawionej żywotności. Bardzo dobrze tolerowana nawet przez osoby o skórze wrażliwej, znana z właściwości zmiękczających, łagodzących i udrażniających, woda kwiatowa z chabra bławatka przynosi ulgę i pobudza zmęczone oczy. Usuwa pozostałości makijażu pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Ten hydrolat, bogaty w składniki aktywne, jest idealnym rozwiązaniem gdy chcemy odzyskać świeże i wypoczęte spojrzenie

Stosowanie

Rano i wieczorem nałóż wodę kwiatową na twarz z pomocą bawełnianego wacika lub spryskaj bezpośrednio na twarz. na wacik lub spryskaj twarz. Przyłóż kompres z wody kwiatowej z Chabra bławatka na oczy przez kilka minut i poczuj kojący efekt działania tego kwiatu! Ten składnik aktywny jest znany z właściwości zmniejszających opuchnięcia. Powieki są ukojone: spojrzenie odzyskuje świeżość!

Skład

Centaurea Cyanus Flower Water*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Aqua (Water).

* składniki z rolnictwa ekologicznego

99% wszystkich składników jest naturalnych

99% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego

Opis

Pojemność
200ml
Akcja
ulga dla oczu
Akcja
odświeżenie skóry
Akcja
łagodzimy podrażnienia

Zobacz także