FITOMED Hydrolat oczarowy

12,50 zł
Brutto

Jest produktem destylacji liści lub kory drzewa oczarowego z parą wodną. Oczar jest nazywany także meksykańskim drzewem magicznym, a jego działanie od dawna cenione jest w kosmetyce. Nikt, kto regularnie używa wody oczarowej, temu nie zaprzeczy. Woda oczarowa jest znakomitym środkiem do odświeżania i nawilżania skóry tłustej z rozszerzonymi porami oraz wrażliwej. Łagodnie ściąga pory, tonizuje oraz posiada właściwości przeciwzapalne.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Najważniejsze składniki: hydrolat z liści oczaru.

Działanie:

  • odświeżające,
  • nawilżające,
  • tonizujące,
  • ściągające pory.
  • przeciwzapalne.

Przeznaczenie: do cery naczynkowej, mieszanej i tłustej z rozszerzonymi porami.

Sposób użycia: 5-30% w kosmetykach do cery naczynkowej, mieszanej i tłustej z rozszerzonymi porami bądź 5-30% rozcieńczyć z wodą przed zastosowaniem na skórę.

Informacje dodatkowe: Ma mocno ziołowy zapach. Jest produktem destylacji liści lub kory drzewa oczarowego z parą wodną. Oczar jest nazywany także meksykańskim drzewem magicznym, a jego działanie od dawna cenione jest w kosmetyce. Nikt, kto regularnie używa wody oczarowej, temu nie zaprzeczy. Woda oczarowa jest znakomitym środkiem do odświeżania i nawilżania skóry tłustej z rozszerzonymi porami oraz wrażliwej. Łagodnie ściąga pory, tonizuje oraz posiada właściwości przeciwzapalne, dlatego hydrolat oczarowy przydatny jest w pielęgnacji skóry po opalaniu.

Pojemność: 100 ml.

Składniki/Ingredients: Hamamelis Virginiana Water 98%, Microcare SB 1%, Citric Acid 1%.

Opis

Pojemność
100ml

Zobacz także